• Subcribe to Our RSS Feed

Від засновників

Сучасний час — це час революцій та перетворень…час, коли кожен із нас хоче привнести в повсякденне буденне життя щось нове та яскраве. Звичайно ж, і ми вирішили не залишатися осторонь! Довго думали, що ж такого цікавого та нового ми можемо запропонувати студентам КНТЕУ?

І тут промайнула гарна ідея! А що, якщо б ми створили перший студентський журнал КНТЕУ? Адже кожному із нашої великої студентської родини цікаво знати, що відбувається в університеті та поза його межами, чим можна зайнятися у вільний від навчання час, що буде незабаром актуально та як себе реалізувати у майбутньому?

На жаль, наша велика альма-матер до цих пір не мала подібного видання, яке б об’єднувало інтереси саме студентства та було б дійсно для них цікавим. Тривалий набір команди однодумців, підбір матеріалів, велика кількість цікавих інтерв’ю, оформлення…такий нелегкий, але цікавий шлях ми пройшли задля того, щоб Ви змогли зараз тримати в руках це революційне видання!

Маємо надію, що журнал «Кіото, 19», створений інформаційним сектором Ради студентського самоврядування Київського національного торговельно-економічного університету (РСС КНТЕУ) за підтримки голови РСС КНТЕУ та адміністрації університету, подарує Вам масу позитивних емоцій, допоможе у навчанні та особистісному зростанні, буде корисним та цікавим, а також допоможе Вам залишатися у центрі подій студентського життя!

vladimir

Володимир Глушко
головний редактор

Марія Кладченкоредакційний директор

Марія Кладченко
редакційний директор

Павло Паригінарт-директор

Павло Паригін
арт-директор